Artykuły WordPress

Kurs WordPress - dla początkujących

Czy znalazłeś się tutaj, ponieważ nie masz jeszcze strony internetowej?

Czy chcesz samodzielnie utworzyć swoją stronę internetową opartą o potężne narzędzie, jakim jest WordPress?

Myślisz, że to nie dla Ciebie? Boisz się, że nie dasz rady?

A ja Ci pokażę, że dasz radę i po tym kursie będziesz już miał swoją pierwszą stronę internetową!

WordPress to potężne narzędzie dające ogrom możliwości.

Jeśli chcesz zaistnieć w sieci i zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług, ten CMS będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Swoją przygodę z WordPressem możesz rozpocząć niezwykle szybko. Mój kurs poprowadzi Cię krok po kroku przez system, dzięki czemu w tydzień stworzysz swoją pierwszą stronę internetową! Nie musisz wierzyć na słowo – wystarczy, że wypełnisz formularz, a otrzymasz pierwszą lekcję zupełnie za darmo! Cały kurs dostępny będzie w formie filmików, możesz w dowolnej chwili przechodzić kolejne etapy nauki i wykonywać zadania.

Kurs z WordPressa

Odbiór pierwszej lekcji za darmo

W pierwszej lekcji wybierzemy nazwę domeny. Dodatkowo wybrałem dla Ciebie najlepszy, według mnie, hosting – o to już nie musisz się martwić.

Po kursie:
– będziesz wiedzieć, czym jest WordPress i dlaczego jest to niezbędne narzędzie, jeśli chcesz mieć własną stronę internetową bez ponoszenia dużych kosztów,
– nauczysz się samodzielnie instalować WordPressa, obsługiwać jego menu, tworzyć własne wpisy, dowolnie zmieniać wygląd swojej strony, wybierać wtyczki dostosowane do swoich potrzeb.

Co więcej:
– odpowiem na Twoje pytania i rozwieję wątpliwości,
– otrzymasz moje wsparcie podczas prowadzenia kursu online,
– dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie dzielimy się spostrzeżeniami i udzielamy wskazówek.

Dla kogo odpowiedni jest kurs?
Kurs WordPress jest idealny dla wszystkich tych, którzy chcą mieć własną stronę internetową, a nie miały jeszcze kontaktu z WordPressem. To także doskonała okazja, by nauczyć się tworzenia profesjonalnego bloga czy strony firmowej, która nie generuje dużych kosztów.

7 lekcji od ZERA do BOHATERA

1. Wybieramy domenę, hosting wybrałem już za Ciebie 🙂
2. Omawiam panel hostingu, tworzymy adres mailowy do domeny,
3. Instalujemy WordPressa, zalogujemy się, omawiam panel WP 🙂
4. Wybór wyglądu (gdzie szukać, jak instalować) oraz zmieniamy parę ustawień, które trzeba zrobić po instalacji WordPressa
5. Szukanie i instalowanie wtyczek
6. Tworzymy wpis/stronę, modyfikujemy szablon, wygląd, bawimy się WordPressem – może coś zepsujemy, może coś naprawimy 😉
7. Pokazuję parę narzędzi, które ułatwiają pracę z naszą stroną internetową.

Wszystkie lekcje są tak poprowadzone, żebyś krok po kroku mógł przejść ze mną i nigdzie się nie zgubił. Są w formie praktycznego poradnika video.

Uczysz się WordPressa
Dostęp do kursu jest zamknięty.

W kursie nauczysz się podstawowych, ale bardzo przydatnych funkcji niezbędnych do codziennej pracy z WordPressem.

Oznacza to, że tylko po opłaceniu kursu dostaniesz dostęp do pozostałych lekcji oraz dostęp do naszej tajnej grupy na Facebooku.

Kurs praktyczny
7 lekcji

Wszystkie poradniki oparte są o praktyczne video. Jeśli czegoś nie rozumiesz lub o coś chcesz zapytać to do tego celu mamy grupę.

Do dyspozycji masz 7 lekcji. Dostajesz dostęp do zamkniętego kursu nieograniczonego czasowo – możesz zawsze wrócić do lekcji i obejrzeć ją jeszcze raz.

Zaczynamy dalszą przygodę w Social Media
Sukces

Strona internetowa dla początkujących to dopiero początek naszej przygody online. Teraz będziemy ją promowali – jak? Rozmawiamy o tym na grupie.

Za pomocą tego kursu uruchomisz swoją pierwszą stronę internetową.